Yasal Uyarı

Kalp ve damar hastalıkları, kalp sağlıgı ile ilgili bilgiler vermek üzere kurulmuş kişisel bir sitedir. web sitesi kanalıyla sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler site yazarlarının bilgi ve tecrübelerinin aktarımından ve ilgili konu hakkındaki kaynaklardan ibarettir. Yapılan bilgilendirmeler  bu siteyi hazırlayanların eğitim aldığı eğitim ve tecrübelere dayalıdır. Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve hekimden hekime farklılık gösterebilir. Bu nedenle sitede yer alan yaklaşım biçimleri başka bir hekim tarafından kabul görmeyebilir.

Bu site sağlık hizmeti sunmamaktadır, kişileri bilgilendirmek ve site sahibi hakkında bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedaviler mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Site içeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Sitemiz üzerinden bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle muratbaskurt.net sitesine sorumluluk yükletilemez, yöneltilemez.

Sitelerin içeriği sürekli güncel bilgilerle desteklenmektedir. Yine de  tıp her an gelişip güncellenmektedir. Sitede içeren bilgilerde güncel bilgiler bulunmayabilir. Herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız.

Bu siteyi ziyaret etmiş kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.